kontakt:

všichni

vedoucí I.turnusu

trubiska1@seznam.cz

dětský tábor

TRUBISKA

I. turnus

DEZA,a.s., Valašské Meziříčí

ARCHÍV (1992)-2003-2008

Pedro - srpen 2004 - říjen 2008

KUK Z LETADLA

- KLIKNI

KLIKNI SI

 

O TÁBOŘE
   pár slov
   a obrázků

   minivideo


Pedrova stránka

 

FOTKY
   historie
   2003

   2004

   2005

   2006

   2007

   2008
   srazy

 

PRO NAŠINCE !!

 

NOVINKY

 

PRO NOVÉ ZÁJEMCE

 

A JEŠTĚ
   kontakty

  

 

 

 

 


 


POZOR ! Tyto stránky nejsou od října 2008 aktualizovány ! Aktuální informace najdete na nových stránkách www.trubiska.cz  klikněte na odkaz

Firma DEZA pořádá každý rok dětský letní tábor pro děti svých zaměstnanců. Kapacita tábora ale umožňuje i účast „dětí nefiremních“. A tyhle stránky vznikly právě proto, aby jste měli možnost i vy „nefiremní“ se o nás něco dozvědět z první ruky.

U vás, našich táborníků (a vašich rodičů) to máme určitě jednodušší, protože 15 let táborové práce některých z nás je samo o sobě asi určitou zárukou a reklamou. Já sám (Pedro) jsem v roce 2005 oslavil čtvrt století věrnosti „táborničení“. Vzpomínky na krásná tábornická léta na táboře Radost v Orlických horách jsou tím nejlepším hnacím motorem ke snaze předávat tuhle štafetu tábornické Radosti znovu a znovu dál. Určitě je taky skvělé, že do vedení našeho turnusu postupně dorůstají bývalí dobří a věrní táborníci, kteří se téhle „práce“ nebojí i přes její mnohá úskalí.

Snažíme se být na I.turnusu (prvních 14 dní prázdnin) obyčejným dobrým táborem tématicky nevyhraněným a získat tak pro „táborničení“ co nejširší okruh dětí. Naším hlavním krédem je „být připraveni s bohatým a vždy něčím novým a atraktivním programem“.

a takhle se tam jede


a takhle to tam vypadá

 

Upozorněníčko:

stránky obsahují asi 300 fotografií a několik minivideí, takže pokud jste připojeni přes telefonickou linku, bude načítání stránek určitě o něco pomalejší